Seriál Ulice

Vítejte na stránkách o seriálu Ulice.Doufám, že se vám tu bude líbit.

Kalendář

Statistika

Nejmladší


MONIKA FARSKÁ (19, znamení: Lev)
Anna Fixová

Je to hezká, sebejistá a suverénní dívka. Má v sobě vůli dotáhnout to někam daleko, chtěla by být mediálně známá. Ráda je středem pozornosti. Není hloupá, hlouposti ale snadno dělá ve snaze dosáhnout svého. Kvůli svým ambicím dostat se do médií málem neudělala maturitu na gymnáziu. Pracuje v kadeřnictví, ale bere to jako dočasnou záležitost, protože její cíle a plány jsou někde jinde.

Rodinné vztahy: matka Jitka, otec Olda, sestra Lída
Přátelí se: Digi, bývalé spolužačky Johana a Sára

TEREZA JORDÁNOVÁ (15, znamení: Býk)
Patricie Solaříková

Je to milá a zajímavá holka, v jednání je zatím dost nejistá. Má silnou potřebu lásky a pochopení. Svůj svět teprve hledá. Často trpěla pocity osamělosti a vlastní nedokonalosti, dokud se pořádně nezamilovala.

Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, bratr Matěj
Přátelí se: Adriana Pešková, Monika Farská
Miluje: Štěpán Stránský

MATĚJ JORDÁN (15, znamení: Býk) 
Jakub Štáfek

Je pohodář, bere věci jak jsou a s ničím si příliš neláme hlavu. Případné průšvihy bere s nadhledem a i když na to nevypadá, v něčem je starší, než ve skutečnosti je. Probouzející se zájem o druhé pohlaví bere s přímostí sobě vlastní - základem lásky je pro něj pořád ještě kamarádství. Svou sestru má rád, přes sourozenecké špičkování ji dovede podržet.

Rodinné vztahy: matka Bára, otec Tomáš, sestra Tereza

ADRIANA PEŠKOVÁ (16) 
Dominika Kadlčková

Je vnučkou domovníka Peška, který se o ni dobře stará, ale přesto z ní vychoval rozmazlenou holku. Její matka se jí za dramatických okolností zřekla hned po narození a teď k ní hledá cestu zpět… Adriana chodí do třetího ročníku na gymnáziu a přátelí se s dětmi Jordánovými.

Rodinné vztahy: dědeček Vlastimil Pešek, matka Klára
Přátelí se: Matěj a Tereza Jordánovi

ŠTĚPÁN STRÁNSKÝ (20)
Štěpán Benoni

Je to férový kluk a rebel, který si jde svou cestou. chodí s Terezou Jordánovou. Dostal se na FAMU, kde bude studovat zvuk. Žije jen se svou matkou a nenávidí otce, kterému má za zlé, že je opustil. Stejně tak se vyhýbá svému bratrovi Markovi, který žil po rozvodu rodičů s otcem a Štěpán mu má za zlé, že je stejný, jako jejich otec.

Rodinné vztahy: otec Karel Stránský, bratr Marek Stránský
Přátelí se: Ben Vojtíšek
Miluje: Tereza Jordánová

 
Copyright 2006 Fixík